Xiaomi | Dust Mite Vacuum Cleaner Pro Filter | 2 pc(s)
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8935GL
- Saadavus: 5
-
8€
Xiaomi | Dust Mite Vacuum Cleaner Pro Filter | 2 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35 mm |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2856 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Dust Mite Vacuum Cleaner Pro Filter |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Ühilduvad tooted | For Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro (Model: B402HW) |
| Volume (m3) | 0.000196875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |



